Zdravotní péče o děti v PPPD, Praha

Vzdělávací klub PPPD
Začátek úterý, 10 dub 2018 od 9:30
Konec úterý, 10 dub 2018 do 12:30
Místo konání Praha 1, Klimentská 1
Lektor Alžběta Hlásková
Počet vyučovacích hodin 4
Cílová skupina
Typ akce
  • Seminář
Kraj
  • Hlavní město Praha
  • Středočeský
Cena pro jednotlivce 799 Kč
Volná místa 13

Potřebujete během semináře zajistit hlídání pro dítě? Dejte nám prosím vědět nejpozději týden před konáním semináře, rádi vám hlídání zajistíme. Požadavek na hlídání zároveň předejte i svému doprovázejícímu pracovníkovi.


 

Opět se podíváme na to, s jakými zdravotními obtížemi se potýkají děti, které jsou svěřovány do PPPD. Budeme také přemýšlet nad tím, jaké zdravotní diagnózy mohou být překážkou v přijetí dítěte do PPPD. Přijďte a přineste si s sebou své otázky. Čím více otázek položíte, tím více odpovědí získáte. Pár otázek pro inspiraci:

Jaká jsou skutečná rizika dětí s infekčními chorobami (HIV, HCV, BWR)? Jak využít facilitační techniky při péči o dítě s abstinenčními příznaky? Jak reagovat při pochybnostech, zda miminko vidí a slyší? Jak dobře nastartovat motorický rozvoj dítěte?

Lektorkou bude Alžběta Hlásková. Původním povoláním je rehabilitační pracovnice. Spolupracuje se špičkovými odborníky v oblasti infekčních chorob. V PPPD měla jejich rodina již 17 miminek s nejrůznějšími zdravotními problémy, má proto v rukávu spoustu triků, které můžete využít.

Klub je určen především pěstounům PPPD, ale je otevřen i dalším zájemcům. V případě přílišné obsazenosti dostanou přednost pěstouni PPPD.

Na tuto událost již registrace nepřijímáme.

Na vaše dotazy rádi odpovíme:
Sdílet tuto událost: